hostingadresi.com: Tema

No Comments

Paylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde uslu bir sunucu üzerinde, sunucunun bant ferahliği ve fiziki gücüne bakılırsa çokça adetda hosting barındırılabilir, kelam gelimi averaj bir soy elektronik beyinından oluşturulacak bir sunucu 100 sayı linux hosting barındırılabilirken markalı ve sunucu olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin standart ve ali yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den çokça hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Sunucu Bulundurma
Bu hizmette hizmeti sunucu bant ferahliği ya da seyrüsefer, şayet varsa elektrik ücreti şayet dileme ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılım ve lisansların da ücretleri anlaştıynet bağlamlı olarak sizin karşılamanız gereken ücretlerdir, bunun haricinde fiziki olarak sunucuyu çkızılışır durumda data centera teslim eylemek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu ihtimam sunulabilir, aslında almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı altında bulunmakta ve yukarıda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada uslu nüans size ilişik bir limit dahilinde bir den çokça hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize açabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını kontrat bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziki makinanın averaj maliyetini ve buna bağlamlı olarak bant ferahliği ve elektrik ücretini başkaca ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Sunucu
Bu hizmette dileme ettiğiniz sunucu anlaşmanıza bağlamlı olarak sizin adınıza fiziki bir sunucu üzerinden literatür paylaşımı yöntemi ile esenlanmaktadır. Burada kullanacağınız literatür CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziki sunucu üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ Heets
Puff Bar