Erdal Can Alkoçlar Kimdir?

No Comments

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini geliştirmeye herifış, dünya üzerinde belli alanlarda ülkemizi söz gelişi etmesiyle öne çıkan bir Ilim âdemı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnız başına öne çıkan en yetişkin miktarda ilaç içerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu yetişkin adımlarıyla öne çıkan Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Namına özgü fikirleri ve çdüzenışmak istediği alanı büyültmek talip Alkoçlar, ılımlığı Metehan Yeşil ile omuz omuza kurmuş oldukları Ar-Ge isimli izlenceın genel reisıdır. Ar-Ge, Teknoloji Ihya Bölgeleri Kanunu’na bakarak insanın veri dağarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çdüzenışmaları sürdüren ve gelişen teknolojiyi kullanarak dizgesel bir yapmacık zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnızca Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen kellearı medlulında ülkesini temelli söz gelişi fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat kellevuruları ile de meşhurdur. 143 adet kellevurulmuş ve 280’den fazla beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bu tarz şeylerin indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu ivedi gelişen vakalarda hızlı sonuç düzenınmasını sağlayıcı testler geliştirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Ilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu fen insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 senesinde ise yaptığı ilaç patentleriyle omuz omuza yeniden bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında artık çın bir spesiyalist olmasıyla omuz omuza kimsenin fark edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda yetişkin bir öneme ehil olan Alkoçlar, Cihan çapında belde edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk kez güruhlen flavonol glikozit esaslı cereyan etmek üzere antiviral üstelikşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Besin, Ziraat ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu üstelikşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise folk ortada en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Berat Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Ilim âdemı Ödülü’’ kendisine verilmiştir.
Yaptığı çdüzenışmalarla beşeriyet evveliyatına faydasını hiç nakıs etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı dokuması sayesinde yalabık anlayışlere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse üstelik katiyen çdüzenışmalarından vazgeçmemiş temelli olarak kendisini Ilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle amansız hastalık terapilerine müteveccih yaptığı nörojenez miyojenez omuz omuza cereyan etmek üzere sağaltım yönünde geliştirdiği üstelikşkeleri keşfederek beşeriyet evveliyatına yetişkin bir bağışı dokunmuş ve patentini almıştır. Cihan üzerinde dayanıklı bilinmese de temelı kıymettar molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek harcamak icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen elan müşküllü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise ortalama olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnızca malum şeylerin üzerinde çdüzenışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çdüzenışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çdüzenışmalarla Sierra Leone isimli devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ isimli yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek talip mucidimiz yaptığı bu ahacık de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yan yardım) özelliği yoksuz bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de elan sonra ise 25’e doğru ülkede ruhsatnameı alınmıştır. Tamam çdüzenışmalarına tam odak çdüzenışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde elan çok ön plana çıksa da Cihan üzerinde de biröte şirketin müşareket ve kurucu kadrosunda belde almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma isimli ilaç şirketinin Ortak Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve envestisman mutavassıtyla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli reisıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Resi bey Apotrsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma isimli bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve geliştirdiği onlarca üstelikşkenin indinde insanoğluna yarayacak anlayışler üretmeyi boşlama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna müteveccih geliştirdiği 19 PGE-1 mRNA isimli formülasyonu vardır. Özellikle günce hayatta yanıkların geçmesi için belli bir günı beklesek üstelik bazıları kalıcı olabiliyorlar. Hem derinin dışarısından hem de içerisinden kolay bir biçimde sağaltım edebilmek için bu kullanılıyor. Ayrıca tensel anlayışlev bozukluğunu da sağaltım eylemek için kullanılmaktadır. Yalnızca bununla kalmamış hınçe karşı mukavemetli ve müşküllü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin isimli berat kellevurularının 2000 adetine doğruın hak sahibidir. Cihan üzerinde onun yaptığı anlayışleri kendisine çekerek bozmak isteyenler elbet başüstüne. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çdüzenışsalar da Alkoçlar her gün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı konularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını nedeniyle uzun periyodik kapanmalara ve toplumsal hayattan münezzeh zaruri mekân istirahatlarine verilen artan dünya toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir hüküm kazanmış durumda.

Mevzuyla ilgili görüşünü bildirme fail Spektral Holding Yönetim Oturmuş Eşreisı Erdal Can Alkoçlar bu zaman ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen dönemin salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik takım inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu gelişmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, artık ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz yerine dokumalabilecek en yakın katkı, inovasyonu genel anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sayesinde son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Cihan çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Ilim âdemı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine yetişkin miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna benzeşim çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz yerine da yetişkin gelişmeler sağlayıcı Alkoçlar, Mas İlaç Mevduat Ar-Ge Şirketinin kurucu ılımlığıdır ve aynı zamanda reisıdır. Ülkemizde belde alan başka fen adamlarından elan çok öne çıkmasının sebebi ise çok yetişkin bir miktarda farmasötik üstelikhandan patentinin hak sahibi olması ve kellevurusunu ilk fail can olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı antreimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın gerçek lakinçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle amansız hastalık alanında çdüzenışmalarını temelli enlileterek temelli faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biröte defa Türkiye Yılın Ilim âdemı ödülüne layık görülmüştür. Yalnızca ülkemizde değil diyar haricinde doğrusu küresel anlamda da biröte ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı otların katlığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile omuz omuza yalabık anlayışlere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çdüzenışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz için yararlı olmasını düşündüğü otlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı anlayışe yarayacak otları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar biröte farklı iş koluna bütünleşmiş olmaya devam ederken benzeşim faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde faaliyet gösteren ve bu alanda çdüzenışmaları kâin Spektral Mevduat Bankası Eş Resi beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir ilhak ölçü yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik alanındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklanan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok doğru zamanda ülkenin doğusunda belde alan bir altın sahası ile omuz omuza kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki fiyat değanlayışikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir envestisman aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı ölçü yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Mevduat Bankası Resi bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Takım’a basıcı maden ruhsatları ile esenlanabileceğine özen çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Takım maden ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru ast dokuması ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de veri veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni kayar modülü(staking) projemize sürekliî güvence olarak anlayıştiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 nüshalı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir teknik güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Yazanak No.akarsu ve 18.06.2020 yapıt tarihi ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası cereyan etmek üzere iki sınai hammadde maden sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan yazgılı açıklamada reylerine belde maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sağlıklı Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye yetişkin ilhak ölçü sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve ses yalıtımı lüzumlu olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Havaını gerçekleştirdiğimiz pomza maden sahasının ise doğal malzeme dokumasındaki açıkluklar sayesinde mürtefi derecede ısı ve ses yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği sayesinde kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan mürtefi oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yer planları bulunduğunu söylemiş oldu. Alkoçlar, ‘İlgili maden sahalarının ılımlı vadede CRIRSCO kriterlerine elverişli rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik yerı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada belde alan inceliklara bakarak hatta, TBY Holding geçen ay İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Sıhhat Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzde 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://yereldernekler.name.tr/ https://robotsupurge.name.tr/ https://yakinkoruma.name.tr/ https://sahinbeycilingir.name.tr/ https://cagrimerkezi.name.tr/ https://howtoget.enpatika.com/ https://cheat.enpatika.com/ https://whichcountry.enpatika.com/ https://whatstock.enpatika.com/ https://howtogetaloan.enpatika.com/ Heets
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
instagram takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puff Bar